آزمایشگاه آنتن و مایکروویو

آزمایشگاه آنتن و مایکروویو

دانشکده/پژوهشگاه: دانشکده مهندسی برق و رباتیک

مسئول: دکتر جواد قالیبافان

آزمایشگاه آنتن و مایکروویو دانشگاه صنعتی شاهرود با فضایی حدود 40 متر مربع در طبقه دوم ساختمان مرکزی آزمایشگاه ها واقع شده است. از جمله تجهیزات این آزمایشگاه می توان به مواردی همچون تحلیلگر شبکه (Network Analyzer)، تحلیلگر طیف (Spectrum Analyzer)، سیگنال ژنراتور، اسکوپ فرکانس بالا،تحلیلگر خواص الکتریکی مواد، آنتن های مرجع LPDA ، ادوات کامل مونتاژ کابل و ساخت آنتن و . . . اشاره کرد. این آزمایشگاه علاوه بر آماده کردن بستری مناسب جهت آشنایی دانشجویان گرایش مخابرات با مباحث حوزه میدان و موج، امکان ارائه خدمات گسترده ای را به صنایع و دانشگاه های مختلف کشور در زمینه تست ادوات آنتن، مایکروویو و مدارات فعال و همچنین خدمات مشاوره ای و آموزشی فراهم کرده است. در حال حاضر دکتر قالیبافان سرپرستی این آزمایشگاه را بر عهده دارند.
لطفا جهت انجام تست قبل از ثبت سفارش، مشخصات نمونه به همراه پارامترهای مورد نظر را به آدرس زیر ارسال کنید و یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.
jghalibafan@shahroodut.ac.ir
0
9153001637
برای اطلاع از تعرفه خدمات؛ بر روی نام هر کدام از تجهیزات در بخش پایین کلیک کنید. تعرفه خدمات برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود (با ارائه معرفی نامه از استاد راهنما) رایگان می باشد. دانشجویان سایر دانشگاه ها (با ارائه معرفی نامه از استاد راهنما) مشمول 20 درصد تخفیف خواهند شد.
تجهیزات و خدمات